«Бути гарним педагогом –
це бути справжнім реформатором майбутнього життя України,
бути апостолом Правди і Науки»

С.Ф.Русова

/Files/images/Методист Рубаха І.П..png

Вихователь-методист

Рубаха Ірина Петрівна

Працює на посаді з жовтня 1986 року. Відмінник освіти України, має звання "Старший вихователь", автор та носій досвіду роботи "Навчання дітей українського мовлення та ознайомлення з культурою і традиціями українського народу", який виданий Інститутом змісту і методів навчання м. Києва в 1996 році і сьогодні не втрачає своєї актуальності.

Автор методичних посібників та робочих зошитів, виданих видавництвом "Ранок" в 2008/2010 роках:

"Розвиток мовлення і логіка"

"Слухняний олівчик"

"Ми писали, малювали"

"Вчимося елементів Грамоти"

Методична робота в закладі
носить комплексний характер і організовується за кількома напрямками:

- безпосереднє підвищення кваліфікації через систему педагогічних рад, методичних семінарів, практикумів, консультацій з використанням інтерактивних методів та прийомів, а також через участь педагогів у творчих конкурсах педагогічної майстерності різних рівнів та шляхом самоосвіти.

- створення методичного комплексу з проблеми розвитку дітей;

- розробка конспектів занять , дидактичного матеріалу, посібників.

/Files/images/методработа.png

Організація методичної роботи в закладі забезпечує:

· збагачення педагогів новими, інноваційними методами та засобами навчання;

· постійне вдосконалювання навичок самоосвіти, надання педагогу кваліфікованої допомоги, як у питаннях теорії, так і в практичній діяльності, у підвищенні результатів його педагогічної праці;

· створення такого освітнього простору, де в повному обсязі реалізовано творчий потенціал педагогічного колективу і кожного зокрема.

Осередком здійснення пізнавально-розвивальної діяльності та роботи з педагогічними кадрами в закладі є методичний кабінет.

Згідно Положення про методичний кабінет закладу розроблена структура методичної роботи в ЗДО, де висвітлюються завдання колективу, основні напрямки діяльності педагогів, вихованців, батьків, різні форми методичної роботи. Матеріали, зібрані в методичному кабінеті, систематизовані та розташовані для зручного використання, що відображено у каталозі.

/Files/images/Кабінет1.png

/Files/images/Кабінет2.png

Методичний кабінет закладу – є центром методичної допомоги практичним працівникам та поширення науково-психолого-педагогічних знань серед батьків щодо розвитку, виховання і навчання дітей дошкільного віку

/Files/images/Кабінет4.png