/Files/images/Voienniy_stan.png

Шановні відвідувачі сайту!

Під час воєнного стану ми працюємо дистанційно
та проводимо зустрічі за допомогою сучасних технологій

Педагоги нашого закладу освіти працюють у соціальних мережах, використовують онлайн-сервіси, такі як канали на YouTube, Zoom, Google Meet, сервіс освітніх проєктів "На урок", "Всеосвіта" тощо.
Педагогами також проводяться онлайн-заняття та онлайн-консультації з допомогою Skype, Viber, Messenger і т.п.

Більше про роботу педагогів можна дізнатися на офіційній сторінці закладу освіти Facebook.

До уваги батьків та педагогів:

НУМО: платформа розвитку дошкільнят

/Files/images/гратися і не боятися.png

НУМО: Рекомендації для щоденної підтримки ментального здоров'я дітей "Гратися і не боятися"

/Files/images/IMG_20221210_090335.jpg

МОН: Сучасне дошкілля під крилами захисту

/Files/images/IMG_20220825_163916.jpg

Всеукраїнська онлайн-система освіти та піклування за дітьми «Mr.Leader» пропонує батькам цікаві активності для малечі віком від 2 до 6 років

/Files/images/IMG_20220701_123852.jpg

Фейсбук-сторінка журналу "Джміль"
Джміль - живопис, музика, література дітям

Фейсбук-сторінка журналу “Дошкільне виховання” щодня публікує корисні матеріали для підтримки дітей, їхніх батьків та педагогів

Оглядові освітні серіали

Портал "Дія. Освіта"

Вcеосвіта. Спільнота активних освітян

Освітній портал "На урок"

Портал освітян України "Педрада"

Видавнича група "Основа"

Освітні ресурси для українських дітей

Дитячий садочок онлайн

Розвиток дитини - сайт для розумних батьків

ТОП-25 українських YouTube-каналів для дітей

Мультфільми, пісні та цікава наука. Підбірка пізнавальних ютуб-каналів для дітей

КАЛЕНДАРИК-ДОШКОЛЯРИК: пізнаємо світ разом! Доступно та цікаво дошкільнятам про свята, винаходи, події в Україні та світі.

Бажаємо мирного неба та здоров’я!