/Files/images/маттех.jpg

Матеріально-технічна база ЗДО

Загальна характеристика навчального закладу

- кількість будівель - 1 (технічний стан-задовільний)

- проектна потужність - 220 дітей, рік забудови - 1983 рік

- басейн працює з 1984 року

- фактична кількість дітей - 305

- кількість навчальних, підсобних, адміністративних приміщень - 30 (технічний стан - задовільний)

1. Аналіз та технічний стан будівель

- Кількість поверхів основної будівлі - 2, дошкільний заклад по проекту блокується з плавальним басейном в один поверх.

- Коридори - 1 (стан задовільний)

- Сходи - 3 (стан задовільний)

- Санвузли – 2 (стан задовільний)

- Харчоблок - 1 (стан задовільний)

- Пральня - 1 (потребує капітального ремонту)

- Підсобні приміщення - 2 (стан задовільний)

- Підвал - 1 (стан задовільний)

- Медичний блок - 1 (стан задовільний)

- Групові приміщення – 12 (стан задовільний)

- Спортивний комплекс с басейном– 1 (стан задовільний)

- Музична зала - 1 (стан задовільний)

- Кабінети – 4 (стан задовільний)

2. Покрівля

- Вид покрівлі основної будівлі – м’яка

- Загальна площа покрівель/технічний стан – 930,36 м2 (стан задовільний); площа покрівлі басейну – 168 м2 (стан задовільний);

3. Загальна характеристика інженерних мереж

- Тепломережа/технічний стан:

водяне опалення від центральної мережі теплопостачання КП «ХТМ» (стан задовільний)

- Водопостачання, водовідведення:

гаряче централізоване водопостачання постачає КП «ХТМ»; холодну воду постачає міський центральний водопровід, постачання з «Харківводоканал» (стан задовільний)

- Електромережа-постачання Харківобленерго, повітряний силовий кабель з напругою 220 Вт (стан задовільний)
- Прилади обліку (технічний стан задовільний):

лічильник тепла - ЕЕМ-СQ ІІ (1998 рік введення в експлуатацію);

лічильник води холодної води - крильчастий крильчатий МN 25 (2011 рік введення в експлуатацію);

лічильник гарячої води КВБ – 10 (2001 рік введення в експлуатацію)

4. Загальна характеристика території

- Площа – 1,0 га

- Площа асфальтобетонного покриття/технічний стан – 0,187 га, 1270 м2 потребує ремонту)

- Огорожа/технічний стан – 374,5 м.п.- (стан задовільний)

- Загальна кількість зелених насаджень - 110 шт (стан задовільний)

- Контейнери для вивозу сміття/технічний стан -1 (стан задовільний)

- Освітлення зовнішнє (наявність стовпів, ламп та їх функціональність) – опори – 14 шт.; світильники – 23 шт. (стан задовільний; відновлене у 2015 році)

5. Оснащення приміщень навчального закладу

- Харчоблок (технологічне обладнання/господарчі товари) – забезпечено всім 100%, але необхідно замінити електром’ясорубку (1983 рік введення в експлуатацію) та електросковороду (1983 рік введення в експлуатацію)

- Медичний кабінет (ліки/обладнання/господарчі товари) – практичне функціонування забезпечено

- Господарчий інвентар- забезпечено на 100%, потребує оновлення раз на місяць через постійну експлуатацію: ганчірки для миття полів - 25 шт., ганчірки для миття панелей - 45шт. тощо.

- Навчальний заклад (меблі, канцтовари, господарчі товари тощо) – забезпечено на 100%, але враховуючи високий рівень експлуатації та амортизації – канцтовари, меблі, миючі засоби, дезінфікуючі засоби потребують постійного поповнення

- Посуд – забезпечено, але постійно потребує поповнення через високу амортизацію: приблизно раз на рік: чашки –100 шт, тарілки - 100 шт.

Матеріально-технічне забезпечення ЗДО