З ВЕРЕСНЯ 2013 РОКУ РОЗПОЧАТО ЕЛЕКТРОННУ РЕЄСТРАЦІЮ ДІТЕЙ В ЗАКЛАДИ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ РАЙОНУ

/Files/images/registraciya.png

НОВА СИСТЕМА ДОЗВОЛЯЄ БАТЬКАМ
РЕЄСТРУВАТИ ДИТИНУ ЧЕРЕЗ ІНТЕРНЕТ ТА ЗАБЕЗПЕЧУЄ МОЖЛИВІСТЬ ВІДСТЕЖУВАТИ
РУХ ЕЛЕКТРОННОЇ ЧЕРГИ

Eлектронна реєстрація в заклади дошкільної освіти https://reg.isuo.org

Адреса: вул. Шекспіра, 8 А, кабінет 14
тел. 725-29-84

Прийом відвідувачів:
понеділок 14.00:17.00
четвер 09.00:12.00

Для вступу дитини в заклад дошкільної освіти необхідно надати керівнику закладу наступні документи:

• направлення із системи електронної реєстрації, видане Управлінням освіти адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради;
  • заяву одного із батьків або інших законних представників дитини;
  • копію свідоцтва про народження дитини;
  • медичну довідку, видану відповідно до статті 15 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб", разом з висновком про те, що дитина може відвідвідувати заклад дошкільної освіти.
  • В спеціалізовані групи для дітей з порушенням мовлення зараховуються діти віком від 3-х до 6-ти років на підставі висновку інклюзивно-ресурсного центру про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини щодо виявлених особливостей розвитку.

В нашому закладі наявні групи для дітей з вадами мовлення.

Прийом вихованців відбувається за наявності рішення комунального закладу "Харківського інклюзивно-ресурсного центру № 2 Харківської міської ради".

Контакти КЗ "Харківського ІРЦ № 2 ХМР"

Офіційний сайт: http://irc2.kh.sch.in.ua/

Е-mail: kh_irc2@ukr.net

Контактний телефон: 057-725-11-09

Адреса: вул. Шекспіра, 20 (на території школи 117)

Поширені запитання:

Як подати заяву на проведення комплексної оцінки розвитку дитини до ІРЦ № 2

Графік роботи з відвідувачами в умовах воєнного стану

Для зарахування дитини з інвалідністю до державного (комунального) закладу дошкільної освіти до заяви про зарахування додаються:

- копія медичного висновку про дитину з інвалідністю віком до 18 років, виданого лікарсько-консультативною комісією закладу охорони здоров’я, або копія посвідчення особи, яка одержує державну соціальну допомогу відповідно до Закону України "Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю";
- копія індивідуальної програми реабілітації дитини з інвалідністю.

Для ознайомлення з нормативно-правовою базою щодо зарахування та відрахування дітей до ЗДО перейдіть за посиланням.

/Files/images/sad-02 (1).png